L77DA15SOL2 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 633
Datablad
Similar
Assmann WSW Components
I lager: 615
Datablad
Amphenol CS (FCI)
I lager: 961
Amphenol CS (FCI)
I lager: 0
I lager: 0
Bilden för L77DA15SOL2 är inte tillgänglig
L77DA15SOL2
DigiKeys produktnummer
L77DA15SOL2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77DA15SOL2
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
Detaljerad beskrivning
15 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
L77DA15SOL2 Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Kontaktyta, tjocklek
8,00µin (0,203µm)
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Spänningsvärde
300V
Antal positioner
Färg
Svart
Antal rader
2
Kontaktform
Maskinbearbetad
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A)
Kontaktmaterial
Mässing
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C