L77DA15SOL2RM8 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 633
Datablad
Similar
Assmann WSW Components
I lager: 615
Datablad
Amphenol CS (FCI)
I lager: 961
Amphenol CS (FCI)
I lager: 0
I lager: 0
Bilden för L77DA15SOL2RM8 är inte tillgänglig
L77DA15SOL2RM8
DigiKeys produktnummer
L77DA15SOL2RM8-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77DA15SOL2RM8
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
EDA-/CAD-modeller
L77DA15SOL2RM8 Modeller
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Kortlås
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C