L717SDC37POL2
L717SDC37POL2
L717SDC37POL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDC37POL2
DigiKeys produktnummer
L717SDC37POL2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717SDC37POL2
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
EDA-/CAD-modeller
L717SDC37POL2 Modeller
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
3A
Spänningsvärde
250V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C