L177SDC37SVFM
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDC37SVFM
DigiKeys produktnummer
L177SDC37SVFM-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L177SDC37SVFM
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 37POS SOLDER CUP
Detaljerad beskrivning
37 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
L177SDC37SVFM Modeller
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Spänningsvärde
250V
Monteringstyp
Ledningsdimension
20AWG
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Kontaktmaterial
Mässing
Arbetstemperatur
-55°C-105°C