L717SDC37P1ACH3R är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 0
L717SDC37P1ACH3R
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDC37P1ACH3R
DigiKeys produktnummer
L717SDC37P1ACH3R-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717SDC37P1ACH3R
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
L717SDC37P1ACH3R Modeller
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,406" (10,30mm)
Spänningsvärde
250V
Flänsfunktion
Kortets sida (M3)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C