L177SDC37SVF
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDC37SVF
DigiKeys produktnummer
L177SDC37SVF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L177SDC37SVF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 37POS SOLDER CUP
Detaljerad beskrivning
37 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
L177SDC37SVF Modeller
Kategori
Terminering
Lödkopp
Strömklassning (Ampere)
3A
Spänningsvärde
250V
Antal rader
2
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C