L177SDCH37S
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDCH37S
DigiKeys produktnummer
L177SDCH37S-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L177SDCH37S
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 37POS SOLDER CUP
Detaljerad beskrivning
37 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
L177SDCH37S Modeller
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Kortlås
Spänningsvärde
250V
Antal rader
2
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Ledningsdimension
20AWG
Kontaktmaterial
Mässing
Flänsfunktion
Kabelsida (4-40)
Arbetstemperatur
-55°C-105°C