L717DFB25PU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
I lager: 4
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 29
EDAC Inc.
EDAC Inc.
Amphenol CS (FCI)
Amphenol CS (FCI)
Bilden för L717DFB25PU är inte tillgänglig
L717DFB25PU
DigiKeys produktnummer
L717DFB25PU-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DFB25PU
Beskrivning
CONN D-SUB PLG 25POS PNL MT SLDR
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Spänningsvärde
300V
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C