Bilden för L177DFBH25S är inte tillgänglig
L177DFBH25S
DigiKeys produktnummer
L177DFBH25S-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L177DFBH25S
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Kategori
Terminering
Lödkopp
Förpackning
Påse
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Spänningsvärde
300V
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Arbetstemperatur
-55°C-125°C