Bilden för L717DFB25PAM4B är inte tillgänglig
L717DFB25PAM4B
DigiKeys produktnummer
L717DFB25PAM4B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DFB25PAM4B
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,590" (14,99mm)
Egenskaper
Jordningsindenteringar, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Mässing
Flänsfunktion
Hölje/skal (ogängad)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C