L177DFB25S | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | L177DFB25S-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | L177DFB25S |
Beskrivning | CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT |
Tillverkarens standardleveranstid | 18 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | L177DFB25S Modeller |
Kategori | Terminering Lödkopp |
Tillv. | Skalmaterial, ytbehandling Stål, tennpläterad |
Serie | Kontaktytbehandling Guld |
Förpackning Påse | Kontaktyta, tjocklek 30,0µin (0,76µm) |
Artikelstatus Aktiv | Brandklassning av material UL94 V-0 |
Kontaktdonsutförande | Strömklassning (Ampere) 7,5A |
Kontaktdonstyp Uttag (honuttag) | Spänningsvärde 300V |
Antal positioner | Färg Svart |
Antal rader 2 | Kontaktform Maskinbearbetad |
Monteringstyp | Dielektriskt material Termoplast (glasfylld) |
Skalstorlek, kontaktlayout 3 (DB, B) | Kontaktmaterial Kopparlegering |
Kontakttyp Signal | Arbetstemperatur -55°C-125°C |