L717DFB25P är slut i lager och kan restnoteras.
Amphenol CS (FCI)
I lager: 174
Datablad
I lager: 97
I lager: 438
I lager: 0
25 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
L717DFB25P
L717DFB25P
L717DFB25P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717DFB25P
DigiKeys produktnummer
L717DFB25P-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DFB25P
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
L717DFB25P Modeller
Kontaktyta, tjocklek
20,0µin (0,51µm)
Förpackning
Påse
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Spänningsvärde
300V
Antal rader
2
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C