D25P24A4GI00LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
I lager: 93
I lager: 553
I lager: 4
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 306
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 394
I lager: 795
I lager: 484
Bilden för D25P24A4GI00LF är inte tillgänglig
D25P24A4GI00LF
DigiKeys produktnummer
D25P24A4GI00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D25P24A4GI00LF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
EDA-/CAD-modeller
D25P24A4GI00LF Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
5A
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Dielektriskt material
Polybutylentereftalat (PBT)
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Arbetstemperatur
-55°C-125°C