L17DCFRCA37PC309 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
3M
I lager: 266
3M
I lager: 261
Datablad
I lager: 100
I lager: 0
I lager: 0
I lager: 226
37 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
L17DCFRCA37PC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L17DCFRCA37PC309
DigiKeys produktnummer
L17DCFRCA37PC309-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L17DCFRCA37PC309
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS IDC
EDA-/CAD-modeller
L17DCFRCA37PC309 Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Genomföring, jordningsindenteringar, dragavlastning
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Spänningsvärde
250V
Arbetstemperatur
-55°C-105°C