L17DCFRDA37SC309 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
37 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
L17DCFRDA37SC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L17DCFRDA37SC309
DigiKeys produktnummer
L17DCFRDA37SC309-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L17DCFRDA37SC309
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 37POS IDC
EDA-/CAD-modeller
L17DCFRDA37SC309 Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Genomföring, dragavlastning
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Spänningsvärde
250V
Arbetstemperatur
-55°C-105°C