L117DCFRA37S är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
3M
I lager: 0
Datablad
Similar
3M
I lager: 0
Datablad
37 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
L117DCFRA37S
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L117DCFRA37S
DigiKeys produktnummer
L117DCFRA37S-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L117DCFRA37S
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 37POS IDC
EDA-/CAD-modeller
L117DCFRA37S Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Genomföring, dragavlastning
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Spänningsvärde
250V
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Arbetstemperatur
-55°C-105°C