L17DCFRB37S är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 83
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 5
Datablad
37 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
L17DCFRB37S
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L17DCFRB37S
DigiKeys produktnummer
L17DCFRB37S-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L17DCFRB37S
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 37POS IDC
EDA-/CAD-modeller
L17DCFRB37S Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Plast
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Genomföring, dragavlastning
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Spänningsvärde
250V
Arbetstemperatur
-55°C-105°C