L117DBFRB25P är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
3M
I lager: 364
Datablad
Similar
3M
I lager: 0
Datablad
I lager: 69
I lager: 67
I lager: 13
I lager: 38
I lager: 0
I lager: 199
I lager: 935
25 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
L117DBFRB25P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L117DBFRB25P
DigiKeys produktnummer
L117DBFRB25P-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L117DBFRB25P
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 25POS IDC
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
L117DBFRB25P Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, nickelpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Kontaktyta, tjocklek
15,0µin (0,38µm)
Förpackning
Tråg
Brandklassning av material
UL94 V-0
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Genomföring, jordningsindenteringar, dragavlastning
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Spänningsvärde
250V
Antal positioner
Färg
Svart
Antal rader
2
Dielektriskt material
Termoplast (glasfylld)
Monteringstyp
Ledningsdimension
26AWG
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Kontaktmaterial
Mässing
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-105°C