L17DBFRB25S är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 105
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 73
Datablad
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
L17DBFRB25S
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L17DBFRB25S
DigiKeys produktnummer
L17DBFRB25S-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L17DBFRB25S
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS IDC
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
L17DBFRB25S Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Plast
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Förpackning
Tråg
Brandklassning av material
UL94 V-0
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Genomföring, dragavlastning
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Spänningsvärde
250V
Antal positioner
Färg
Svart
Antal rader
2
Dielektriskt material
Termoplast (glasfylld)
Monteringstyp
Ledningsdimension
26AWG
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Kontaktmaterial
Mässing
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-105°C