L117DBFRAA25P | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | L117DBFRAA25P-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | L117DBFRAA25P |
Beskrivning | CONN D-SUB PLUG 25POS IDC |
Tillverkarens standardleveranstid | 18 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 25 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | L117DBFRAA25P Modeller |
Kategori | Skalmaterial, ytbehandling Stål, nickelpläterad |
Artikelstatus Aktiv | Strömklassning (Ampere) 5A |
Kontaktdonsutförande | Egenskaper Genomföring, jordningsindenteringar, dragavlastning |
Kontaktdonstyp Stickdon (hanstift) | Spänningsvärde 250V |
Skalstorlek, kontaktlayout 3 (DB, B) | Kontaktmaterial Mässing |
Kontakttyp Signal | Arbetstemperatur -40°C-125°C |