L17DBFRBA25SC309 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 105
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 73
Datablad
3M
I lager: 0
3M
I lager: 0
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
L17DBFRBA25SC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L17DBFRBA25SC309
DigiKeys produktnummer
L17DBFRBA25SC309-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L17DBFRBA25SC309
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS IDC
EDA-/CAD-modeller
L17DBFRBA25SC309 Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, nickelpläterad
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
5A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Genomföring, dragavlastning
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Spänningsvärde
250V
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Arbetstemperatur
-25°C-85°C