L17DBFRDA25SC309
L17DBFRDA25SC309
L17DBFRDA25SC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L17DBFRDA25SC309
DigiKeys produktnummer
L17DBFRDA25SC309-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L17DBFRDA25SC309
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS IDC
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
L17DBFRDA25SC309 Modeller
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Genomföring, dragavlastning
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Spänningsvärde
250V
Arbetstemperatur
-55°C-105°C