D37P13B4GV00LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 15
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
I lager: 0
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 41
37 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
D37P13B4GV00LF
DigiKeys produktnummer
D37P13B4GV00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D37P13B4GV00LF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,409" (10,40mm)
Spänningsvärde
300V
Dielektriskt material
Termoplast
Arbetstemperatur
-55°C-125°C