D25S24A4PA00LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 6
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 0
NorComp Inc.
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
D25S24A4PA00LF
DigiKeys produktnummer
D25S24A4PA00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D25S24A4PA00LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
D25S24A4PA00LF Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tenn-nickelpläterad
Serie
Kontaktytbehandling
Guld
Förpackning
Tråg
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Artikelstatus
Aktiv
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonsutförande
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Spänningsvärde
300V
Antal positioner
Färg
Svart
Antal rader
2
Dielektriskt material
Polybutylentereftalat (PBT)
Monteringstyp
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C