L177TSBG25SOL2 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
HARTING
I lager: 17
I lager: 0
I lager: 616
I lager: 80
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 34
I lager: 146
I lager: 66
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
L177TSBG25SOL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177TSBG25SOL2
DigiKeys produktnummer
L177TSBG25SOL2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L177TSBG25SOL2
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
EDA-/CAD-modeller
L177TSBG25SOL2 Modeller
Strömklassning (Ampere)
5A
Spänningsvärde
600V
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C