L177SDBH25SOL2RM8 | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | L177SDBH25SOL2RM8-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | L177SDBH25SOL2RM8 |
Beskrivning | CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR |
Tillverkarens standardleveranstid | 18 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | L177SDBH25SOL2RM8 Modeller |
Artikelstatus Aktiv | Strömklassning (Ampere) 3A |
Kontaktdonsutförande | Egenskaper Kortlås |
Kontaktdonstyp Uttag (honuttag) | Spänningsvärde 250V |
Antal positioner | Färg Svart |
Antal rader 2 | Kontaktform Stämplad |
Monteringstyp | Dielektriskt material Termoplast (glasfylld) |
Skalstorlek, kontaktlayout 3 (DB, B) | Kontaktmaterial Fosforbrons |
Kontakttyp Signal | Arbetstemperatur -55°C-125°C |