D25S24A4PX00LF
DigiKeys produktnummer
D25S24A4PX00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D25S24A4PX00LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
EDA-/CAD-modeller
D25S24A4PX00LF Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tenn-nickelpläterad
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Spänningsvärde
300V
Dielektriskt material
Polybutylentereftalat (PBT)
Monteringstyp
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Arbetstemperatur
-55°C-125°C