L177SDB25SOL2 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 428
Datablad
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 832
Datablad
Amphenol CS (FCI)
I lager: 258
Amphenol CS (FCI)
I lager: 245
I lager: 157
I lager: 320
I lager: 417
I lager: 369
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
L177SDB25SOL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDB25SOL2
DigiKeys produktnummer
L177SDB25SOL2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L177SDB25SOL2
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
EDA-/CAD-modeller
L177SDB25SOL2 Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Strömklassning (Ampere)
3A
Spänningsvärde
250V
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C