L717SDB25PVF
L717SDB25PVF
L717SDB25PVF
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDB25PVF
DigiKeys produktnummer
L717SDB25PVF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717SDB25PVF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 25POS SOLDER CUP
EDA-/CAD-modeller
L717SDB25PVF Modeller
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Spänningsvärde
250V
3 (DB, B)
Ledningsdimension
20AWG
Mässing
Flänsfunktion
Matchande sida, honstiftskruv (4-40)
Arbetstemperatur
-55°C-105°C