L177SDB25S | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | L177SDB25S-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | L177SDB25S |
Beskrivning | CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP |
Tillverkarens standardleveranstid | 18 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | L177SDB25S Modeller |
Artikelstatus Aktiv | Strömklassning (Ampere) 3A |
Kontaktdonsutförande | Spänningsvärde 250V |
Kontaktdonstyp Uttag (honuttag) | Färg Svart |
Antal positioner | Kontaktform Stämplad |
Antal rader 2 | Dielektriskt material Termoplast (glasfylld) |
Monteringstyp | Ledningsdimension 20AWG |
Skalstorlek, kontaktlayout 3 (DB, B) | Kontaktmaterial Mässing |
Kontakttyp Signal | Arbetstemperatur -55°C-105°C |