L777SDC37POL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L777SDC37POL2
DigiKeys produktnummer
L777SDC37POL2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L777SDC37POL2
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
Detaljerad beskrivning
37 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
L777SDC37POL2 Modeller
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Spänningsvärde
250V
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C