L777DFB25POL2 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 4
Datablad
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 29
Datablad
EDAC Inc.
I lager: 0
EDAC Inc.
I lager: 0
Amphenol CS (FCI)
Amphenol CS (FCI)
I lager: 17
25 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
L777DFB25POL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L777DFB25POL2
DigiKeys produktnummer
L777DFB25POL2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L777DFB25POL2
Beskrivning
CONN D-SUB PLG 25POS PNL MT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
L777DFB25POL2 Modeller
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Spänningsvärde
300V
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C