Bilden för L717SDC37POL2R210 är inte tillgänglig
L717SDC37POL2R210
DigiKeys produktnummer
L717SDC37POL2R210-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717SDC37POL2R210
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
3A
Spänningsvärde
250V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C