L717SDB25P1ACH4R är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 1
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 4
Amphenol CS (FCI)
I lager: 0
Amphenol CONEC
I lager: 347
25 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
L717SDB25P1ACH4R
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDB25P1ACH4R
DigiKeys produktnummer
L717SDB25P1ACH4R-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717SDB25P1ACH4R
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
L717SDB25P1ACH4R Modeller
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,406" (10,30mm)
Spänningsvärde
250V
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Mässing
Flänsfunktion
Kortets sida (4-40)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C