L177SDB25SVF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
L177SDB25SVF
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDB25SVF
DigiKeys produktnummer
L177SDB25SVF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L177SDB25SVF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP
EDA-/CAD-modeller
L177SDB25SVF Modeller
Kategori
Terminering
Lödkopp
Strömklassning (Ampere)
3A
Spänningsvärde
250V
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C