L717SDBH25POL2RM5 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 93
Datablad
I lager: 0
I lager: 4
NorComp Inc.
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 29
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 821
EDAC Inc.
EDAC Inc.
Amphenol CS (FCI)
Amphenol CS (FCI)
25 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
L717SDBH25POL2RM5
L717SDBH25POL2RM5
L717SDBH25POL2RM5
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDBH25POL2RM5
DigiKeys produktnummer
L717SDBH25POL2RM5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717SDBH25POL2RM5
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
EDA-/CAD-modeller
L717SDBH25POL2RM5 Modeller
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar
Spänningsvärde
250V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C