L717SDBH25POL2
L717SDBH25POL2
L717SDBH25POL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDBH25POL2
DigiKeys produktnummer
L717SDBH25POL2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717SDBH25POL2
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
EDA-/CAD-modeller
L717SDBH25POL2 Modeller
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Spänningsvärde
250V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C