L717DAF15P | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | L717DAF15P-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | L717DAF15P |
Beskrivning | CONN D-SUB PLUG 15POS SOLDER CUP |
Tillverkarens standardleveranstid | 18 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 15 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon |
Förpackning Påse | Brandklassning av material UL94 V-0 |
Artikelstatus Aktiv | Strömklassning (Ampere) 7,5A |
Kontaktdonsutförande | Egenskaper Jordningsindenteringar |
Kontaktdonstyp Stickdon (hanstift) | Spänningsvärde 300V |
Skalstorlek, kontaktlayout 2 (DA, A) | Kontaktmaterial Mässing |
Kontakttyp Signal | Arbetstemperatur -55°C-125°C |