L117DAFRCA15S
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L117DAFRCA15S
DigiKeys produktnummer
L117DAFRCA15S-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L117DAFRCA15S
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS IDC
Detaljerad beskrivning
15 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
L117DAFRCA15S Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, nickelpläterad
Strömklassning (Ampere)
5A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Genomföring, dragavlastning
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Spänningsvärde
250V
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A)
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Arbetstemperatur
-40°C-125°C