L117DAFRDA15P är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
3M
I lager: 0
Datablad
Similar
3M
I lager: 9
Datablad
I lager: 189
I lager: 0
I lager: 55
I lager: 378
15 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
L117DAFRDA15P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L117DAFRDA15P
DigiKeys produktnummer
L117DAFRDA15P-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L117DAFRDA15P
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 15POS IDC
EDA-/CAD-modeller
L117DAFRDA15P Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, nickelpläterad
Strömklassning (Ampere)
5A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Genomföring, jordningsindenteringar, dragavlastning
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Spänningsvärde
250V
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A)
Arbetstemperatur
-40°C-125°C