L17DAFRA15PC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L17DAFRA15PC309
DigiKeys produktnummer
L17DAFRA15PC309-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L17DAFRA15PC309
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 15POS IDC
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
L17DAFRA15PC309 Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Genomföring, jordningsindenteringar, dragavlastning
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Spänningsvärde
250V
Arbetstemperatur
-55°C-105°C