L17DAFRA15P
L17DAFRA15P
L17DAFRA15P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L17DAFRA15P
DigiKeys produktnummer
L17DAFRA15P-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L17DAFRA15P
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 15POS IDC
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
L17DAFRA15P Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Förpackning
Tråg
Brandklassning av material
UL94 V-0
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Genomföring, jordningsindenteringar, dragavlastning
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Spänningsvärde
250V
Antal positioner
Färg
Svart
Antal rader
2
Dielektriskt material
Termoplast (glasfylld)
Monteringstyp
Ledningsdimension
26AWG
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A)
Kontaktmaterial
Mässing
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-105°C