929500-01-05-RK
DigiKeys produktnummer
929500E-01-05-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
929500-01-05-RK
Beskrivning
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål, högervinklad 5 positioner 0,100" (2,54mm)
Kontaktlängd - hopkoppling
0,295" (7,49mm)
Serie
Kontaktlängd - polstift
0,130" (3,30mm)
Isoleringshöjd
0,110" (2,79mm)
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Strömklassning (Ampere)
2,5A
I lager: 452
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 6,29000kr 6,29
10kr 5,48300kr 54,83
100kr 4,51680kr 451,68
500kr 3,92768kr 1 963,84
1 000kr 3,24034kr 3 240,34
5 000kr 2,84757kr 14 237,85
Tillverkarens standardförpackning
Annan längd
CONN HEADER R/A 1POS
I lager: 690
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
I lager: 0
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
I lager: 0
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
I lager: 855
CONN HEADER R/A 6POS 2.54MM