929500-01-04-RK
DigiKeys produktnummer
929500E-01-04-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
929500-01-04-RK
Beskrivning
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål, högervinklad 4 positioner 0,100" (2,54mm)
Kontaktlängd - hopkoppling
0,295" (7,49mm)
Serie
Kontaktlängd - polstift
0,130" (3,30mm)
Isoleringshöjd
0,110" (2,79mm)
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Strömklassning (Ampere)
2,5A
I lager: 855
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 7,12000kr 7,12
10kr 6,03000kr 60,30
100kr 5,11990kr 511,99
500kr 4,56976kr 2 284,88
1 000kr 4,35154kr 4 351,54
5 000kr 3,88440kr 19 422,00
Tillverkarens standardförpackning
Annan längd
CONN HEADER R/A 1POS
I lager: 690
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
I lager: 0
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
I lager: 0
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM
I lager: 452
CONN HEADER R/A 6POS 2.54MM