929500-01-03-RK
DigiKeys produktnummer
929500E-01-03-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
929500-01-03-RK
Beskrivning
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål, högervinklad 3 positioner 0,100" (2,54mm)
Kontaktlängd - hopkoppling
0,295" (7,49mm)
Serie
Kontaktlängd - polstift
0,130" (3,30mm)
Isoleringshöjd
0,110" (2,79mm)
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Strömklassning (Ampere)
2,5A
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 4,38000kr 4,38
10kr 3,71300kr 37,13
100kr 2,88650kr 288,65
500kr 2,47454kr 1 237,27
1 000kr 2,06209kr 2 062,09
5 000kr 1,76749kr 8 837,45
Tillverkarens standardförpackning
Annan längd
CONN HEADER R/A 1POS
I lager: 690
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
I lager: 0
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
I lager: 855
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM
I lager: 452
CONN HEADER R/A 6POS 2.54MM