TX324TK-3.3TI-32K-5
DigiKeys produktnummer
3155-TX324TK-3.3TI-32K-5TR-ND - Remsa och spole (TR)
3155-TX324TK-3.3TI-32K-5CT-ND - Remsbit (CT)
3155-TX324TK-3.3TI-32K-5DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TX324TK-3.3TI-32K-5
Beskrivning
XTAL OSC TCXO 32.7680KHZ CMOS
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz TCXO CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±5ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
1,5µA (typ)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,129" x B 0,098" (3,28 x 2,50mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,055" (1,40mm)