TXETGLJDTY-0.032768
DigiKeys produktnummer
1664-TXETGLJDTY-0.032768-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TXETGLJDTY-0.032768
Beskrivning
XTAL OSC TCXO 32.768KHZ CMOS
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz TCXO CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Kategori
Utgång
CMOS
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±5ppm
Förpackning
Band (byggindustri)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
2µA
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)