ECS-327TXO-33-TR
DigiKeys produktnummer
XC3158TR-ND - Remsa och spole (TR)
XC3158CT-ND - Remsbit (CT)
XC3158DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-327TXO-33-TR
Beskrivning
XTAL OSC TCXO 32.7680KHZ 3.3V SM
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz TCXO CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ECS-327TXO-33-TR Modeller
Kategori
Utgång
CMOS
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±5ppm
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
1,37µA
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,129" x B 0,098" (3,28 x 2,50mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,055" (1,40mm)