CC1210JKX7R8BB474 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Direkt
KEMET
I lager: 0
Datablad
KYOCERA AVX
Uppgradering
Knowles Syfer
Uppgradering
KEMET
KYOCERA AVX
0.47 µF ±5% 25V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CC1210JKX7R8BB474
DigiKeys produktnummer
CC1210JKX7R8BB474-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC1210JKX7R8BB474
Beskrivning
CAP CER 0.47UF 25V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CC1210JKX7R8BB474 Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)