KGM32HR72A474JU är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Direkt
KEMET
I lager: 0
Datablad
0.47 µF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
KGM32HR72A474JU
DigiKeys produktnummer
478-KGM32HR72A474JUTR-ND - Remsa och spole (TR)
478-KGM32HR72A474JUCT-ND - Remsbit (CT)
478-KGM32HR72A474JUDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM32HR72A474JU
Beskrivning
CAP CER 0.47UF 100V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
KGM32HR72A474JU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,130" x B 0,098" (3,30 x 2,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,110" (2,80mm)